Essence Get Big Lashes Volume Boost Waterproof řasenka Black 12 ml

Garantovaný nákup z Parfemomanie.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 273 403 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta140 Kč100 % • 1 482 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč96 % • 1 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč97 % • 289 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka30 Kč97 % • 26 583 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka15 Kč98 % • 10 059 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 663 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 432 recenzíDalší informace

Voděodolné
Posilující
Prodlužující

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Absolutní topka, kam se hrabou 3x dražší řasenky.

• , zakoupeno v Notino

Používám již několik let a vždy se k ním vrátím. Zatím jsem nenašla jinou řasenku, která by mě udělala hezčí řasy.

• vodeodolnost
    • řasy natočí, zahustí

Nejlepší řasenka, kterou jsme kdy měla. Přesto, že zkouším nové, vždy se k ní vracím. Trápí mě citlivé slzící oči a tato řasenka to ustojí. Krásně zahustí a natočí řasy. Navíc ta cena. Super

Pro natočení
Přírodní
Voděodolné
Posilující
Prodlužující

Voděodolná řasenka je ideální beauty společník pro jakoukoliv příležitost. Nabízí řasy plné objemu bez jejich rozmazání. Pokrývá i ty nejjemnější řasy bez jejich slepení nebo zatížení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Absolutní topka, kam se hrabou 3x dražší řasenky.

• vodeodolnost
    • řasy natočí, zahustí

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč96 % • 17 327 recenzíDalší informace

• Jedna z mála voděodolných řasenek, která je na řasách opravdu viditelná
    • Dlouhá výdrž
    • Není voděodolná - jakmile se vám dostane voda do očí, začne tak nesnesitelně pálit, že ji musíte odlíčit
    • Špatně se odličuje

Na obyčejné denní nošení je řasenka dostačující. Do vody s ní již ale nikdy nepůjdu.

• Perfektní voděodolná řasenka.Jsem sní hrozně spokojená.
    • Žádné nevidím.

Perfektní do vody a vhodná na horké léto kdy se potíme.Nedrolí se,hezky se nanáší a pěkně barví.Super cena lepší snad neekzistuje.

• Voděodolnost
    • oslňující pohled
    • Výdrž po celý den
    • Snadné odličování
    • Rychle vysychá :(

S touto řasenkou jsem velice spokojená i přes rychlé vysychání :)

Žádné jiné řasenky v hodnotě 500,700 a 900kč se jí nevyrovnají ani náhodou ;)

Krásně se nanáší, vůbec neslepuje řasy a hezky je rozdělí.

Úžasný kartáček, se kterým se hezky pracuje :)

Určitě mohu 100% doporučit :)

Konec věčnému slepování a rozmazávání řas pokaždé, když se potopíte pod vodu :)

Tato řasenka dokáže vážně neuvěřitelně prodloužit řasy.

• Voděodolnost
    • Kartáček
    • Rychle vysychá
    • Trochu slepuje

Po vyzkoušení jiných voděodolných řasenek, jsem zakotvila u této. I když má nějaké mouchy, za tu cenu je boží. Na léto jinou nepoužívám. Doporučuju

• , zakoupeno v VMD

• vydží

Je super, strčí do kapsy drahé řasenky jiných značek

po čase se drolí
    užasný oběm
    jakšatkš voděodolná.. :)

• -cena
    • -kartáček
    • -moc neslepuje řasy
    • -opravdu voděodolná

Koupila jsem si jí předtím,než jsme jeli na dovolenou.Koupila jsem si tuto řasenku a ještě nějakou voděodolnou od Miss Sporty.
    Na dovolenou jsem si vzala Essence řasenku protože je opravdu voděodolná a drží :)
    Navíc se mi líbí desing řasenky :)