L'Oréal Paris Lash Architect 4D řasenka Black 10,5 ml

Loréal Lash Architect 4D Mascara - přejděte na 4D a váš pohled získá nový rozměr! S touto exkluzivní řasenkou dosáhnete magneticky přitažlivého vzhledu - připravte se na...
Doporučená nabídka Alpík

Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 2 065 recenzíDalší informace

Objem
10.5 ml
Objemové
Barva
černé

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

po první aplikaci efekt falešných řas nevytvoří, řasy působí hezky a přirozeně, pro větší efekt aplikovat 2 x až 3x

• Nekvalitní, rozmazává se

• Kvalitní řasenka za dobrou cenu

Objem
10.5 ml
Objemové
Barva
černé

Loréal Lash Architect 4D Mascara
- přejděte na 4D a váš pohled získá nový rozměr! S touto exkluzivní řasenkou dosáhnete magneticky přitažlivého vzhledu - připravte se na dokonale oddělené řasy, objem a délku vašich řas.

Technologie 4D:
- D1 - asymetrický tvar kartáčku zachytí každou řasu,
- D2 - zkosená strana kartáčku řasy natočí,
- D3 - ostré hrany kartáčku důkladně oddělí každou řasu,
- D4 - ploché strany kartáčku přidají řasám objem a délku.

Aplikace: aplikujte jemnými tahy na řasy.
Objem: 10,5 ml
Odstín: Black Laquer
Testováno očním lékařem, vhodné také pro nositelky kontaktních čoček.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

• dobrý kartáček
    • na horní i spodní řasy
    • prodlužuje a zvýrazňuje bez slepení
    • poměrně suchá, brzy se vypotřebuje

Hodnotit řasenky je hodně těžké, každá z nás máme jiné řasy, jiné potřeby, preference. Proto když někomu sedne a dělá krásné řasy jedna řasenka, pro druhého tatéž řasenka může být k ničemu.
    Na co se u řasenky dívám prvně je kartáček, musí mít dobrý tvar, nebo aspoň musím čekat, že mi bude sedět tvarově, u téhle jsem tipla už od pohledu, že s kartáčkem budu spokojená. A taky že byla. Jdou s ním nalíčit horní i spodní řasy, dodá řasám délku a hustotu, aniž by je slepoval, jde bez problémů odlíčit, nedrolí se a nezrozmazává, výdrž na řasách super.
    S čím ale spokojená nejsem je samotná konzistence řasenky, celou dobu co jsem ji měla, hned od prvního použití byla taková víceméně hodně suchá, jako by ji už přede mnou někdo delší dobu používal, přitom jsem ji kupovala jako novou. Nevím, jestli jsem třeba neměla nějaký starší nebo vadný kus, ale u žádné jiné se mi to doposud nestalo. Brzy na to vyschne řasenka úplně.
    Těžko říct, jestli je to chyba všech těchto řasenek, nebo jen té moji konkrétní.

• Nekvalitní, rozmazává se

• Kvalitní řasenka za dobrou cenu

skvělá kvalita

• , zakoupeno v Notino

• kartáček pěkně řasy oddělí
    • řasenka mi přijde hodně vyschlá

čekala jsem od řasenky více. Buď jsem měla smůlu na nějakou s končící lhůtou spotřeby :-) nebo neodpovídá popisu. Je vyschlá a řasy jsou nevýrazné po namalování

Rychlé dodání skvělé zboží

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Perfektní prohnutý kartáček s rozšířenými štětinkami směrem k vnějšímu koutku, což umožňuje rychlé nalíčení. Nemaže se,neslepuje řasy.

- skvělý prohnutý kartáček pro snadné a rychlé nalíčení
    - nemaže se
    - neslepuje řasy

• , zakoupeno v Notino

• skvělá řasenka za dobrou cenu

• vyhovující kartáček
    • prodlouží, natočí a zvýrazní řasy
    • neslepuje
    • dostupná cena
    • rychle vysychá

Co slibovala, to taky splnila. Kartáček mi vyhovuje, dobře se s ním pracuje. Efekt na řasách rovněž, jsou krásně natočené, prodloužené a zvýrazněné, bez efektu slepení. Ale celkem rychle vysychá, měla jsem už dvě, obě vyschly hodně brzy.