L'Oréal Paris Volumissime řasenka Extra Volume Black 7,5 ml

Doporučená nabídka Top-Cosmetic

Skladem • 1 varianta65 Kč96 % • 796 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 29 661 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka% Slevový kód59 Kč95 % • 248 837 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 736 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 626 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

Vegan
Pro zahuštění
Objemové
Báze pod řasenku

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• Řasenku používám již několik let a přestože si kupuji i jiné řasenky, opět se k této ráda vracím. Celkově mě vyhovuje, řasy prodlužuje a neslepuje .
  • , zakoupeno v Krasa.cz

Řasenku používám již vícekrát a jsem spokojená. Dlouho vydrží, pěkně řasy namaluje, hustý kartáček.

• , zakoupeno v Parfum.cz

Řasenku jsem dostala před lety jako dárek k nákupu, maximální spokojenost, proto jsem zakoupila znovu.

Vegan
černé
Pro zahuštění
Objemové
Báze pod řasenku

Řasenka pro intenzivní pohled vašich očí. Tato řasenka dodá vašim řasám 5x více objemu a obzvláště bohatost. Jedním tahem pomocí speciálního kartáčku a krémové formule dodá Volumissime x5 vašim řasám péči a výjimečný objem. Speciální kartáček s hustým vláknem umožňuje stejnoměrné nanášení, tj. vaše řasy se nelepí, ale jsou krásně oddělené. Řasenka, která dokonale vaše řasy zvýrazní, dodá jim plný vzhled a maximální prodloužení. Aplikujte jemnými tahy na řasy.

• , zakoupeno v BRASTY.CZ

• , zakoupeno v Krasa.cz

• , zakoupeno v Parfum.cz

• Super řasenka. Nej jakou jsem kdy měla. Krásné dlouhé a husté řasy. I pěkně rozčeše. Neštípou po ní oči a vydrží na řasách. Myslím, že za hodně solidní cenu hodně muziky :o)

Tuto řasenku jsem dostala zdarma k nákupu náhodou a od té doby jinou nepoužívám.

• Prodlouží
    • Trochu zahustí, i když žádnou velkou změnu nevidím
    • Není voděodolná, ale přežije silné promnutí oka i pár slz

Fajn řasenka :)

• Prodlužuje
    • Hodně barví
    • Husté řasy
    • Výdrž - po několika hodinách (5-7) jsem měla řasenku pod očima

Dobrá řasenka, akorát se mi stává že ji mám po několika hodinách pod očima, ale když potřebuju řasenku na déle tak si ji zafixuju voděodolnou :)

• tvarovaný kartáček

skvělá řasenka, pěkně vytočí řasy

• dobře se nanáší
    • nedrolí se
    • výrazná barva
    • značka
    • nerozčeše mi řasy

Řasenka má opravdu intenzivní černou barvu, ale pravděpodobně se nehodí na moje řasy. Vůbec mi je nezahustila ani nerozčesala, ale spíše slepila.
    Byla jsem zklamaná. Samozřejmě každému vyhovuje něco jiného :-)

Odpovídá přesně popisu.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

rasenka vyborna maximalni spokojenost!!